Hoppa till sidans innehåll

Startlista


 

Älgot Cup 13 juni 2009
Startlista

    Bricka Namn               Klubb                          Start 


U1  (9)         1790 m                                      

    420097 Harry Juhlin       Lunds OK                       14:11 
    426721 Joel Hatje         Eslövs FK                      14:13 
    431187 Elsa Ericsson      Lunds OK                       14:15 
    420100 Eskil Winstedt     Lunds OK                       14:17 
    309187 Ylva Prellner      Skåneslättens OL               14:19 
    253646 Sofia Rämmal       Lunds OK                       14:21 
    253645 Saga Bladh         Lunds OK                       14:23 
    426707 Erika Hatje        Eslövs FK                      14:25 
    431185 Astrid Ericsson    Lunds OK                       14:27 



U2  (13)        2320 m                                      

    433481 Sofie Larsen       Malmö OK                       14:04 
    420095 Emanuel Wennemo    Lunds OK                       14:06 
    426710 Linn Nordh         Eslövs FK                      14:08 
    420091 Tova Hermodsson    Lunds OK                       14:10 
    253648 Tilda Moberg       Skåneslättens OL               14:12 
    253647 Vendela Dannbring  Lunds OK                       14:14 
    340625 Oskar Pott         Lunds OK                       14:16 
    426733 Amelie Nordh       Eslövs FK                      14:18 
    420096 Axel Stenquist     Lunds OK                       14:20 
    347033 Lisa Landin-Grubb  Malmö OK                       14:22 
    253641 Erik Winbladh      Lunds OK                       14:24 
    426712 Johan Hatje        Eslövs FK                      14:26 
    340650 Matti Ågren        Lunds OK                       14:28 



U3  (1)         3140 m                                      

    433496 Alice Arnesson     Malmö OK                       14:01 



Öppen 10  (1)   2280 m                                      

    253650 Tea Markholm       Skåneslättens OL               fri start



D10  (1)        2320 m                                      

    253649 Wilma Markholm     Skåneslättens OL               14:00 



D12  (4)        3140 m                                      

    253678 Jenny Bredfelt     Lunds OK                       14:05 
    420094 Tova Wennemo       Lunds OK                       14:09 
    347388 Saga Thomsen       Malmö OK                       14:13 
    340676 Klara Gewert       Lunds OK                       14:17 



D14  (4)        3790 m                                      

    960296 Marica Andersson   Lunds OK                       14:02 
    340643 Ida Svenningsson   Lunds OK                       14:08 
     28726 Amanda Nilsson     Skåneslättens OL               14:14 
    217219 Emelie Malmberg    Malmö OK                       14:20 



D16  (2)        4590 m                                      

    256877 Lovisa Wihlborg    Malmö OK                       14:00 
    941012 Erica Andersson    Lunds OK                       14:10 



H10  (5)        2320 m                                      

    248401 Axel Prellner      Skåneslättens OL               14:01 
    500005 Povel Hedberg      Lunds OK                       14:03 
    990204 Johan Andersson    Lunds OK                       14:05 
    347031 Erik Landin-Grubb  Malmö OK                       14:07 
    500162 Allan Hedberg      Lunds OK                       14:09 



H12  (11)       3140 m                                      

    253642 Alfred Henriksson  Lunds OK                       14:00 
    330888 Shane Mattsson     Malmö OK                       14:02 
    340687 Anton Hansson      Lunds OK                       14:04 
    431181 Theo Pistora       Lunds OK                       14:06 
     17401 Isak Prellner      Skåneslättens OL               14:08 
    340635 Viktor Pott        Lunds OK                       14:10 
    253677 Nils Swedenborg    Lunds OK                       14:12 
    330940 Kevin Mattsson     Malmö OK                       14:14 
    420093 Alfred Wennemo     Lunds OK                       14:16 
    340700 Jesper Ågren       Lunds OK                       14:18 
    241793 Hjalmar Wihlborg   Malmö OK                       14:20 



H14  (7)        4210 m                                      

    420092 Alex Jonsson       Lunds OK                       14:01 
    340673 Carl Rämmal        Lunds OK                       14:05 
    347251 Molta Viebke       Malmö OK                       14:09 
    354592 Hjalmar Freij      Lunds OK                       14:13 
    340689 Ossian Gewert      Lunds OK                       14:17 
    347384 Mattias Jacobsson  Malmö OK                       14:21 
    253643 Tobias Bladh       Lunds OK                       14:25 



H16  (4)        5140 m                                      

     42223 Fredrik Berndtsson Skåneslättens OL               14:07 
    930793 Karl Dannbring     Skåneslättens OL               14:11 
    930913 Carl Swedenborg    Lunds OK                       14:15 
    340696 Björn Lindqvist    Skåneslättens OL               14:19 



Inskolning  (1) 2280 m                                      

    420099 Hampus Pott        Lunds OK                       14:02 



Uppdaterad: 12 JUN 2009 21:48 Skribent: Ingela Andersson

Sankt Hans eXtrem






Sprattelgubben
Köp god choklad
Moroten och Piskan - Din lunchrestaurang på LTH





Actic Olympen - Din träningsanläggning
Skult - Ditt bästa klipp
Bra cykelhandlare i Lund
Mossagården - Alltid ekologiskt Gårdsbutik, Café, Festival, E-handel
Lundachark - Din köttbutik
Tesika - Bra företag!

Postadress:
Lunds OK - Orientering
Box 2119
22002 Lund

Kontakt:
Tel: 112
E-post: This is a mailto link

Se all info