Hoppa till sidans innehåll

Anmälda till Kretsmästerskapet 16 oktober


Kretsmästerskap Natt SV & Mellersta Skåne on 2009-10-14 20:20
Anmälda startstämpling mellan 19-20.30 skapad av OE2003 Sverige © Stephan Krämer 2007

       Bricka Namn                            Klubb                           


D21  (5)   6400 meter                                                                         

        19078 Johanna Weidolf                 Eslövs FK                       
       354584 Sanna Linsefors                 Lunds OK                        
       770407 Eva-Lotta Bengtsson             Lunds OK                        
        36364 Hanna Modin                     Lunds OK                        
       900412 Jannie Hagård                   Rävetofta OK                    



D35  (4)   5520 meter                                                                              

       256840 Carolina Landin                 Malmö OK                        
        42269 Malin Malmberg                  Malmö OK                        
        37933 Gunilla Persson                 Malmö OK                        
       580810 Christina Olsson                Skåneslättens OL                



D45  (6)   4760 meter                                                                             

       258580 Ing-Britt Swedenborg            Lunds OK                        
        29647 Lotta Linsefors                 Lunds OK                        
      1111111 Ingela Andersson                Lunds OK                        
       208930 Tina Hagård                     Rävetofta OK                    
       591103 Christina Segerslätt            Skåneslättens OL                
        44693 Eva Konring Olesen              FIF Hilleröd                    



D55  (2)   3680 meter                                                                             

        25266 Gudrun Nilsson                  Lunds OK                        
        17529 Britt Bülow                     Malmö OK                        



D65  (3)    2760 meter                                                                           

        19062 Karin Jakobsson                 Eslövs FK                       
        10010 Barbro Hugosson                 Lunds OK                        
        42268 Margit Glans                    Malmö OK                        



H12  (4)    3510 meter                                                                         

       340687 Anton Hansson                   Lunds OK                        
       340700 Jesper Ågren                    Lunds OK                        
       330888 Shane Mattsson                  Malmö OK                        
       330940 Kevin Mattsson                  Malmö OK                        



H14  (4)   3860 meter                                                                            

       433483 Moltas Viebke                   Malmö OK                        
       347384 Mattias Jacobsson               Malmö OK                        
       217227 Oskar Jensen Sondén             Malmö OK                        
       340673 Carl Rämmal                     Lunds OK                        



H21  (8)   7720 meter                                                                            

       780709 Rasmus Grönlund                 Lunds OK                        
       930913 Carl Swedenborg                 Lunds OK                        
       508105 Göran Sundblom                  Lunds OK                        
      1000000 Peter Hedberg                   Lunds OK                        
       790713 Andreas Eriksson                Lunds OK                        
       433488 Per Christensson                Malmö OK                        
       Hyr    Urban Nyblom                    Malmö OK                        
       770531 Anders Frick                    Trollhättans SK                 



H35  (13)   6440 meter                                                                          

        19086 Stefan Adolfsson                Eslövs FK                       
        19083 Ronny Liljenberg                Eslövs FK                       
       711117 Thomas Nilsson                  Eslövs FK                       
        19075 Tomas Vensryd                   Eslövs FK                       
       306686 Magnus Backan                   Eslövs FK                       
        10000 Mats Berggren                   Lunds OK                        
        29642 Nils Pistora                    Lunds OK                        
       306139 Ulf Mattsson                    Malmö OK                        
       204496 Staffan Ahltin                  Malmö OK                        
       730912 Magnus Jonasson                 Malmö OK                        
       355008 Håkan Grubb                     Malmö OK                        
       306141 Dan Jensen                      Malmö OK                        
       740474 Mikael Nilsson                  OK Kontinent                    



H45  (8)   6400 meter                                                                          

       404269 Ulf Nyberg                      Eslövs FK                       
        19070 Göran Frank                     Eslövs FK                       
       229315 Gert Pettersson                 Lunds OK                        
       246064 Per Svenningsson                Lunds OK                        
        13914 Anders Freij                    Lunds OK                        
        10281 Christer Nilsson                Lunds OK
29636 Ulf Minör Lunds OK 911075 Sten Segerslätt Skåneslättens OL H55 (15) 5720 meter 27905 Leif Karlsson Frosta OK 27924 Leif Sandgren Frosta OK 27904 Nils-Erik Bondesson Frosta OK 25267 Bo Anders Nilsson Lunds OK 511014 Olof Ståhl Lunds OK 11010 Håkan Nilsson Malmö OK 6188 Roland Dahlman Malmö OK 433500 Jan Jönsson Malmö OK 29686 Lars Johansson Malmö OK 17496 Janne Rydh Malmö OK 355950 Arne Andersson OK Torfinn 17425 Göran Johnsson Skåneslättens OL 500740 Gert Olsson Skåneslättens OL 13798 Kenth Sundgren Skåneslättens OL 553547 Emil Olesen FIF Hilleröd H65 (9) 4000 meter 19079 Arne Andersson Eslövs FK 404000 Kjell Björup Lunds OK 17489 Arne Persson Malmö OK 30464 Gert Olsson Malmö OK 900100 Arne Gustafsson Malmö OK 17530 Paul Schannong Malmö OK 306134 Ivan Persson Malmö OK 17488 Lennart Nilsson Malmö OK 309169 Anders Carlsson Skåneslättens OL Öppen 5 (1) 4790 meter 433499 Kristin Hedström Malmö OK
Uppdaterad: 15 OKT 2009 18:44 Skribent: Peter Hedberg

Postadress:
Lunds OK - Orientering
Box 2119
22002 Lund

Kontakt:
Tel: 112
E-post: This is a mailto link

Se all info